Võta ühendust ja räägime su plaanidest.

+372 5692 2200
info@margelgrupp.ee

TEENUSTE VALIK

EHITAME SULLE VALMIS PUITMÖÖBLI JA -SISUTUSE

Puitmööbel on alati unikaalne lahendus, sest juhul kui me ei räägi siin suurest tööstusest on iga asi veidikene omamoodi. Oleme teinud puitmööblit nii eramutesse kui ka kohvikutesse ja baaridesse, kus on oluline saavutada omapära, misläbi kuvatakse asutuse temaatikat ja atmosfääri.

Toome sulle siin näiteid mõningatest võimalustest kuidas puitmööblit ära kasutada.

Tavalised mööbliesemed

Puit on hea materjal mööbli valmistamiseks, sest see on odav, kuid samas soe ja loob hubase atmosfääri. Vaata meie tehtud töid, seal näed milliseid võimalusi on.

Köögimööbel

Puidust köögimööbel sobib igasse majapidamisse ning loob selle looduslähedase tunde, mida me kõik sügaval sisimas taga ajame. Vaata meie tehtud töid, seal näed milliseid võimalusi on köögimööbli ehitamiseks.

Puidust sisustuslahendused

Valmistame ka puidust erilahendusi, mida kasutada interjööri disainis. Tavaliselt pakume neid terviklahendustena, kus kogu ruumi planeering käib koostöös puidumeistritega. Meie klientideks on olnud erinevad söögikohad, baarid ja muud asutused. Vaata meie tehtud töid, seal näed milliseid puidust sisustuslahendusi oleme ehitanud.

Võimalusi kuidas puitu sisustamisel kasutada on lõpmatuseni. Kui sul on idee, siis võta meiega ühendust, peame plaani ja ehitame valmis.