Võta ühendust ja räägime su plaanidest.

+372 5630 3032
info@margelgrupp.ee

TEENUSTE VALIK

TEEME VALMIS KÕIK SISERUUMIDE PUIDUTÖÖD

Puit on imeilus materjal, mis muudab muidu külma ning üksluise ruumi mõnusalt hubaseks ja soojaks. Puitu saab interjööri ehitamisel väga hästi kasutada, sest õigesti töödeldult on tegu väga vastupidava materjaliga, mis on meeletult ilus, võrdlemisi odav, hingav ning loodussõbralik.

Toome sulle siin näiteid mõningatest sisetööde võimalustest.

Puitpõrandad

Puit on üks traditsioonilisemaid materjale mida kasutatada põrandate ehituseks. Põhjuseid selleks on mitmeid, üks kõige mõjukam neist on puitmaterjali hea hind. Lisaks tekitab puit inimestes selle ürgse looduslähedase tunde, mida me paratamatult taga ajame. Kuid puitpõrandat ehitades ei pea piirduma tavalise põrandalauaga. Vaata meie tehtud töid, seal näed milliseid võimalusi puitpõranda ehitamiseks on.

Trepid

Puidust trepid on ühed kõige levinumad. Need loovad mõnusa ja hubase sisekliima ning võimalusi lõppviimistluseks on tuhandeid. Vaata meie tehtud töid, seal näed milliseid puittreppe oleme ehitanud.

Saunalavad

Juhul kui me ei räägi spa-keskuse eukalüptilõhnalisest aurusaunast, siis on iga lavaruumi ehitusel kasutatud materjalina puitu. Õiget puitu kasutades ei lähe lava tuliseks, ning leil on tänu niiskusjuhtivusele mõnusam. Tänu elektrikeristele ja headele ventilatsioonilahendustele ei ole saun enam pelgalt eramaja või maakodu luksus, vaid leiliruumi on võimalik ehitada ka korterisse. Vaata meie tehtud töid, seal näed milliseid saunalavasid oleme ehitanud.

Seinad

Puidust vooder ei pea olema ainult maja välisküljel. Läbimõeldult ja ilusti ehitatult sobib see ka siseruumidesse, muutes ruumi hubaseks ja soojaks. Vaata meie tehtud töid, seal näed milliseid puitseinu oleme siseruumidesse ehitanud.

Võimalusi kuidas puitu sisetöödel kasutada on lõpmatuseni. Kui sul on idee, siis võta meiega ühendust, peame plaani ja ehitame valmis.