Võta ühendust ja räägime su plaanidest.

+372 5630 3032
info@margelgrupp.ee

TEENUSTE VALIK

KÕIK OMA HOONE VÄLISED PUIDUTÖÖD VÕID USALDADA MEILE

Me ei pelga külma ilma ega kõrvetavat kuumust, kui töö on vaja ära teha siis saab see tehtud. Oleme teinud palju erinevaid välitöid ning oleme oma saavutuste üle uhked.

Puitu saab eksterjööri ehitamisel väga hästi kasutada, sest õigesti töödeldult on tegu väga vastupidava materjaliga, mis on meeletult ilus, võrdlemisi odav, hingav ning loodussõbralik.

Toome sulle siin näiteid mõningatest välitööde võimalustest.

Fassaadid

Puit on üks traditsioonilisemaid materjale mida kasutatada välisfassaadide ehituseks. Põhjuseid selleks on mitmeid, üks kõige mõjukam neist on puitmaterjali hea hind. Lisaks tekitab puit inimestes selle ürgse looduslähedase tunde, mida me paratamatult taga ajame. Kuid puitfassaadi ehitades ei pea piirduma tavalise voodrilauaga. Vaata meie tehtud töid, seal näed milliseid võimalusi veel on.

Terrassid

Puidust terrassid on ühed kõige levinumad. Terrass sobib igale hoonele. Kodus on seal hea hommikuti kohvi juua ja külalisi võõrustades grillida, kohvikutes aga loob see soojadel päevadel mõnusa atmosfääri, kus einet nautida. Nagu fasssaadidegagi ei pea terrassi ehitades piirduma tavalise terrassilauaga. Vaata meie tehtud töid, seal näed milliseid võimalusi terrassi ehitamiseks on.

Puitsõrestikud

Puidust sõrestikud on uuesti ehitusmaailmas pealetungiv trend. Eriti populaarne on see inimeste seas, kes austavad looduslähedust ja ökonoomsust. Lisaks on puit materjalina hingav, soe ja hea niiskusjuhtivusega, mis on mõnusa eluaseme alustaladeks. Vaata meie tehtud töid, seal näed milliseid sõrestikke oleme ehitanud.

Võimalusi, kuidas puitu välitöödel kasutada, on lõpmatuseni. Kui sul on idee, siis võta meiega ühendust, peame plaani ja ehitame valmis.